למה אני צריך קידום אתרים אורגני?

מנועי חיפוש הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו וכמעט כל שרות או מוצר שאנחנו רוצים מתחיל על ידי חיפוש ברשת. כשאנחנו רוצים להשיג לקוחות וגולשים חדשים לאתר שלנו דרך מנועי החיפוש אנחנו צריכים לעזור להם קצת, אחרי הכל מדובר ברובוט ובמחשב, בלי הכוונה ועזרה אנושית הוא לא יכול לפעול.  לכן צריך להשקיע בתוכן האתר, נראות האתר, מבנה האתר וכו׳ על מנת שגוגל ומנועי חיפוש אחרים יוכלו להתחיל לסרוק את האתר שלך בצורה הנכונה, אפשר להרחיב בנושא ללא הפסקה אבל נראה לנו שהבנת את הבסיס לדברים. נמשיך?

3075761
2796388

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתר בצורה טבעית ולא בעזרת פרסומת ממומנת. עמוד הראשון של תוצאות חיפוש במנועי חיפוש מורכב מ-4 הודעות ממומנות בתשלום ולאחר מכן 10 תוצאות אורגניות שרלוונטיות למה שחיפשתם. מה קובע מי מדורג ראשון זה האלגוריתם של מנועי החיפוש ובעזרת קידום אתרים אורגני קבוע ומתמשך ניתן לדרג אתר במקום הראשון.

2796388

קידום אתרים אורגני, איך זה קורה בפועל?

קידום אתרים במנועי חיפוש זה תהליך שלוקח זמן אבל התוצאות שלו הן הכי משתלמות, לא מעט מחקרים סטטיסטים מוכיחים שגולשים אורגניים מממירים וקונים יותר מגולשים אשר הגיעו דרך מודעה ממומנת בתשלום. לכן קידום אתרים אורגני הוא אפיק פרסום הכי שווה לאתר ולעסק שלכם וכדאי להשקיע בו את הזמן הרצוי. בפועל, התהליך כולל הפקת תכנים בצורת מאמרים, כתבות וכו׳, בניית קישורים לאתר שלכם באתרים מובילים אחרים, התאמת האתר שלך למנועי חיפוש, בניית אתרי לוויין לעסק שלכם ועוד דברים רבים ואחרים שאנו נפרט לך במידה ותצטרף לשירות קידום אתרים אורגני שלנו.

06
קידום ממומן מול קידום אורגני

קידום אתרים אורגני VS קידום ממומן?

נתחיל בזה ששניהם עובדים, שניהם טובים ושניהם נכונים, אבל קידום אתרים אורגני נותן לך יתרון בריצה למרחקים. בעזרת קידום אתרים אורגני נכון האתר שלך יכול להיות מדורג ראשון ולהנות מלקוחות וגולשים ממוקדים ללא עלויות פרסום ממומנות. והרי כבר ציינו למעלה שתנועת גולשים אורגנית נמדדת כיותר ממירה מאשר תנועה ממומנת. יתרון נוסף הוא יתרון הנראות, היום רוב הגולשים מייחסים חשיבות לאתרים שמדורגים ראשונים כאתרים הכי נצפים, שביקרו בהם הכי הרבה, ואם הם שם אז כנראה הם גם הטובים בתחום. בנוסף בימינו כאשר התחרות מרובה בכל תחום ועלויות הקליקים גבוהות היא עוד סיבה למה קידום אתרים אורגני עדיף על קידום ממומן.

קידום ממומן מול קידום אורגני

קידום אתרים אורגני מתאים לכל אתר?

חד משמעית כן, קידום אתר במנועי חיפוש בצורה אורגנית זו הדרך הטובה ביותר בשבילכם לקבל לקוחות וגולשים איכותיים שישפיעו על העסק שלכם בצורת רכישה של מוצר או שירות או לחילופין בהשתתפות בשיח באתר. ככל שהאתר שלכם מקודם בצורה אורגנית נכונה והוא עונה על כל מילות המפתח שמתארות את קהל היעד שלכם התנועה באתר שלכם תהיה יותר איכותית וממירה. ולכן קידום אתרים אורגני הוא הבסיס לכל אתר אינטרנט.

מי אנחנו

יש לכם פרוייקט בדרך?

קבלו הצעת מחיר וייעוץ חינם, הקפה עלינו!