פרסום באינסגרם, כולם עושים את זה

הרשת העולה, אינסטגרם היא הרשת החברתית הבולטת ביותר כיום. מליוני עסקים מעבירים את עיקר פעילות הפרסום שלהם לאינסטגרם ומתחילים להשקיע המון בקריאייטיב, שפה, ותחזוקה שוטפת של הערוצים שלהם באופן יומיומי. על ידי פרסום סטורי יומי, פוסט אחד ליום וברוב המקרים גם יותר וכמובן מפרסמים באינסטגרם.

פרסום באינסטגרם
קידום ממומן באינסטגרם

ההבדל בין פרסום באינסטגרם לגוגל

 פרסום באינסטגרם הוא בעיקר ויזואלי, על ידי תמונה, וידאו או סרטון סטורי קצר, אבל בעיקר ויזואל וטקסט שמלווה אותו. מערכת הפרסום של אינסטגרם בנויה על מערכת הפרסום של פייסבוק ובעצם נותנת לכם אפשרות להגיע ללקוחת באופן מדוייק על ידי פרמטרים של גיל, אזור, תחומי עניין וכד׳. כמובן ישנם  כלים נוספים אבל עיקר הפרסום הוא לדעת מי הקהל שלך ואיך להעביר לו את המוצר או השירות שלך.

קידום ממומן באינסטגרם

פרסום באינסטגרם זה יותר מניסיון

בדיגיטיי יש לנו אקסטרה מומחיות באינסטגרם. אנחנו עובדים ברשת הזאת מהיום שהיא נוסדה, אנחנו מכירים את כל הכלים שיש לה להציע וחשוב מזה אנחנו אוהבים את הרשת. אנחנו נמצאים בה אנחנו משתמשים בה ואנחנו מפרסמים בה. יש לנו את כל הידע, והניסיון והיכרות עם עסקים בקטגוריות שונות, איך הם מפרסמים איך הם עובדים ויותר חשוב מה הגולש רוצה לראות.

פרסום באינסטגרם
ניהול חשבון אינסטגרם

הפוטנציאל של פרסום באינסטגרם

 עסקים רבים התחילו לזהות את הפוטנציאל האדיר והבינו שזהו לא טרנד חולף. היום הכל קורה באינסטגרם. הגולש עוקב אחרי חברים שלו, אנשים מפורסמים מכל העולם ובעצם מתעדכן בכל מה שהולך, איזו אופנה הכי טרנדית, איפה לאכול, איפה לבלות ועוד. אפשר לומר שאינסטגרם מכתיב את צו האופנה , העסק שלך חייב להיות שם.

ניהול חשבון אינסטגרם

פרסום באינסטגרם שמביא תוצאות

פרסום באינסטגרם אינו שונה מהאופי שבו מפרסמים בגוגל או בפייסבוק או בכל רשת אחרת באינטרנט. אנחנו מפרסמים לקהל יעד מסויים באמצעות מודעה, תמונה או וידאו. הכל טמון בלמידת העסק שלך וזיהוי קהל היעד שלך ואת זה אנו מבצעים על בסיס יומי.

קידום אתרים אורגני

יש לכם פרוייקט בדרך?

קבלו הצעת מחיר וייעוץ חינם, הקפה עלינו!