בניית אתרים שמחזיקים לנצח

כאשר אתם רוצים לבנות אתר תסתכלו על זה כאילו אתם בונים בית, אמנם זהו נכס דיגיטלי אבל זהו נכס לכל דבר. ככל שהיסודות יהיו יותר טובים כך הוא יחזיק מעמד יותר זמן. כאשר בונים אתר התכנון הוא החלק החשוב יותר, וככל שהתכנון יותר מדויק כך גם זמן הפיתוח קצר ויעיל יותר.

web-development
web-dev

בניית אתר שמתאים לצרכים שלכם

אנחנו בטוחים שרק חשבתם על בניית אתר התחלתם לקבל מיליון דעות והצעות שונות וכל אחד בטוח שהוא יודע מה נכון עבורכם. אז אל בהלה זה בסדר יש המון אפשרויות ויש המון דרכים ויכול להיות גם שכל אחת מהן נכונה וטובה עבורכם, אנחנו נעזור לכם להתאים את זה לתקציב, לרצונות ולדרישות שלכם, והכי חשוב לעשות לכם סדר בראש.

web-dev

בניית אתרים נכונים

הדבר הכי חשוב שבונים אתר למרות שכבר אמרנו את זה, שהיסודות יהיו טובים, שהקוד יהיה נקי וברור, בקיצור סדר וארגון הם מעל הכל. ברגע שיש לכם את זה, זה לא משנה באיזה מערכת בחרתם ואם היא הייתה בחירה נכונה או לא (כמובן שאנחנו נוודא שתעשו רק את הבחירה הנכונה).

התהליך הוא חלק חשוב לא פחות, אנו נעזור לכם לארגן את הדברים בצורה טובה ומסודרת יותר כולל איסוף ויצירת התכנים שכבר נקדים ונאמר זה החלק שבדרך כלל מעכב את רוב העסקים בדרך לבניית אתר, תמונות מוצרים בחירת תמונות וכל דבר שנראה או נשמע לכם כמו כאב ראש נוודא להפוך אותו לתהליך מהנה ונעים.

website-build

בניית אתרים בכל תקציב

יש כמה משתנים שקובעים את מחיר האתר. המשתנה הראשון הוא סוג האתר, אם זה אתר חנות, אתר תדמית או אתר עם תכונות מיוחדות. משתנה שני הוא כמה עמודים יש באתר, מי מספק את התוכן, הלקוח או אנחנו כותבים את התוכן (על ידי כותבים מקצועיים). אם צריך לעצב את האתר מאפס, אם הלקוח בוחר לבנות מתבנית קיימת. יש כל כך הרבה משתנים לקביעת עלות לאתר. כמו כן אותו אתר יכול לקבל הצעות מחיר שונות מחברות שונות ואין לזה כרגע מחירון קבוע, מה שכן הדבר הכי נכון הוא להתייעץ איתנו, זה לא עולה כסף ואנו נשמח לעשות לכם סדר בדברים.

website-build

כל כך הרבה הצעות, איך בוחרים?

אנחנו יכולים לכתוב פה ללא סוף כמה שאנחנו מקצועיים וטובים במה שאנחנו עושים אבל עד שלא תכירו אותנו לא תדעו. את זה כבר תוכלו לזהות בשיחת הטלפון הראשונה איתנו. אנחנו פשוט אוהבים את זה, חיים את זה ואלו החיים שלנו.  יש לנו מעל 12 שנות ניסיון, וכמו שאומרים אין חכם כבעל ניסיון. כאלה אנחנו מנוסים, טובים, ואוהבים את מה שאנחנו עושים.

build-website

יש לכם פרוייקט בדרך?

קבלו הצעת מחיר וייעוץ חינם, הקפה עלינו!