פרסום בפייסבוק, כל אחד יכול?

פייסבוק מאפשרת לכל מי שרוצה לפרסם דרכה להגיע לכל אחד שמשתמש בפייסבוק בכל העולם ודי בקלות באמצעות מערכת הפרסום שלה. המערכת מאוד נגישה, מסבירה, נוחה לשימוש ואפילו בעברית, אפשר בלחיצת כפתור להגיע אליה ותוך 5 דקות לפרסם מודעה שתתפרסם כמעט באופן מיידי מרגע לחיצה על כפתור הפרסום. נשמע פשוט נכון?

פרסום בפייסבוק בתשלום
חברה לפרסום בפייסבוק

סוכנות לפרסום בפייסבוק, צריך?

אז בעקרון זה דיי פשוט, אבל מכיוון שמערכת הפרסום של פייסבוק מאוד נגישה ופתוחה לכולם, כך היא גם פתוחה למיליוני עסקים בארץ ובעולם שמפרסמים בדיוק את אותו מוצר או שירות שלכם, בדיוק לאותו קהל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

חברה לפרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק שמביא תוצאות

המטרה שלנו היא לגרום לעסק שלך להצליח אל מול המתחרים שלך ולהביא אליך את הלקוחות שאליהם אתה מכוון. ועל מנת לעשות את זה יש צורך לנהל באופן יומי את קמפיין הפרסום שלכם, לנתח את קהל הגולשים, האם הם מגיבים למודעה ולמסר שאתם מפרסמים? האם הגדרנו נכון את קהל היעד? ואם כן, האם בסופו של דבר הם הופכים להיות לקוחות שלכם? את כל הדברים האלו אנו מנתחים באופן יומי על מנת להביא את הקמפיין שלכם לאופטמיזציה מקסימלית במסגרת התקציב שלכם.

 

pirsum-facebook
Digitai פרסום בגוגל

שיתוף פעולה טוב מנצח כל תחרות

מכיוון שיש אלפי מפרסמים התחרות היא קשה אבל לא בלתי אפשרית, אחרת לא היינו רואים פרסומות. עלינו לפצח את המסר הנכון יחד איתכם, זוהי עבודה משותפת. אף אחד לא מכיר את העסק שלכם יותר טוב ממכם. ולכן עלינו לדעת להעביר את המידע הזה בצורה הטובה ביותר אל הלקוחות שלכם.  הצוות שלנו מכיר חי ונושם את המערכות האלו, פרסמנו כמעט בכל קטגוריה אפשרית, ועם סט הכלים הרחב שלנו, הניסיון והידע נוכל להביא את העסק שלכם להצלחה.

Digitai פרסום בגוגל

קופי מנצח וקריאייטיב נכון זה כל הסיפור

אנחנו מספקים את המודעות ללקוח, כולל עיצוב המודעה וכתיבת התוכן. כל זה לאחר תחקיר לקוח מעמיק בו אנו יודעים מה  הם כוונות הלקוח לפרסם ואת ההנחיות שלו לפרסום. הנוסחה הכי טובה לייצר תוצאות בפרסום בפייסבוק היא על ידי קופירייטינג נכון וקריאטייב, את זה הסטודיו שלנו יודע לפצח עבורכם.

פרסום בפייסבוק בתשלום

יש לכם פרוייקט בדרך?

קבלו הצעת מחיר וייעוץ חינם, הקפה עלינו!